طرح یکپارچه سازی پایگاه‌های امدادرسان در سطح استان اجرایی خواهد شد                                             ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

معاون استاندار در حاشیه جلسه کمیسیون ایمنی راه‌های استان:
طرح یکپارچه سازی پایگاه‌های امدادرسان در سطح استان اجرایی خواهد شد


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، یکصد و چهارمین جلسه کمیسیون ایمنی راه‌های استان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و سایر اعضاء برگزار شد.

در حاشیه این جلسه دکتر مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در این نشست به تفصیل در خصوص مصوبات جلسه شورای سلامت و امنیت که در حوزه توسعه خدمات اورژانس بود، بحث و تبادل نظر شد.

 وی ادامه داد: در این راستا مقرر شد طرح یکپارچه سازی پایگاه‌های امدادرسان در سطح استان به محوریت راهداری تهیه شود تا بر اساس آن دستگاه‌های امدادرسان (اورژانس، راهداری، پلیس و هلال احمر) بتوانند خدمت رسانی یکپارچه‌ای را به حادثه دیدگان ارائه کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: فضای مورد نیاز به منظور تأسیس پایگاه‌های امدادی در سطح استان نیز در جلسه شورای برنامه‌ریزی مطرح و مجوزات لازم اخذ خواهد شد.

دکتر زینلیان افزود: همچنین مقرر شد در سطح استان جانمایی پد‌های بالگرد مورد نیاز شناسایی و اجرایی شود.

وی اظهار کرد: چالش نبود تأسیسات زیربنایی در پلیس راه آزادراه کنارگذر غرب استان نیز مطرح و پس از اخذ نظر اعضاء مقرر شد احداث و تأمین تأسیسات برای این پلیس راه تا پایان مهرماه سال‌جاری محقق شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: گزارش ثبت تخلفات توسط دوربین‌های کنترل سرعت نیز مطرح و مقرر شد در اسرع وقت به صورت فازبندی شده دوربین‌هایی که مشکل دارند اصلاح و وارد مدار شوند و سامانه پیامکی آنها نیز فعال شود.روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی فریدونشهر

فهرست