اخبار شهرداری/                                                                                                                                     ۰۸ آذر ۱۴۰۲

بابا شاهی دادستان محترم ،مهندس باتوانی شهردار و اعضائ شورای اسلامی شهر فریدونشهر در دیداری چهره به چهره با اهالی محترم محله شهرک امام پاسخگوی درخواست‌ها و مشکلات آنها بودند.

🔸️به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی آقای باباشاهی دادستان ،مهندس باتوانی شهردار و اعضائ شورای اسلامی عصر امروز ضمن بازدید یک ساعته از محله شهرک امام از نزدیک در جریان مشکلات و روند اجرای برخی از پروژه های عمرانی قرار گرفتند ، سپس با حضور در جمع نماز گزاران مسجد سید الشهداء و اقامه نماز جماعت با اهالی و ساکنان این محله دیدار و گفت و گو کردند.

🔹️در ابتدای جلسه جمعی از اهالی مشکلات و درخواست‌های خود که مهمترین آنها، فاضلاب شهری، تجهیز پارک محلی، تعیین و تکلیف زمین های رها شده، اتمام پیاده رو و نصب روشنایی ها، مجوز احداث واحد‌های تجاری مسجد، آسفالت معابر و… را عنوان کردند .

🔸️مهندس باتوانی شهردار فریدونشهر به عنوان اولین سخنران، ضمن تشکر از حضور صمیمانه اهالی محله شهرک امام و تسلیت ایام فاطمیه، گزارشی از اهم فعالیت های صورت گرفته در دو سال اخیر ارائه دادند و عنوان کرد شهرداری فریدونشهر در سال جاری قریب به ۱۵ میلیارد ریال در بخش عمرانی و خدماتی در محله شهرک امام هزینه کرده که میتوان به جدول کاری، آسفالت معابر، کانیو گذاری با هدف دفع آبهای سطحی و انجام امور خدماتی اشاره کرد.

🔹️شهردار فریدونشهر با اشاره به این نکته که اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی بدون مشارکت و حضور شهروندان امکان پذیر نمی باشد؛ خاطر نشان ساخت شهروندان با مشارکت خود به ویژه در امر پرداخت عوارض شهرداری، شهرداری را در بهبود کیفیت مدیریت شهری یاری کنند.

🔸️در ادامه جلسه حسینعلی ملیانی رییس شورای اسلامی شهر فریدونشهر نیز اهم فعالیت های شورای اسلامی در دو سال اخیر را ارائه داد و افزود شورای اسلامی به عنوان نمایندگان مردم و برخواسته از آرای آنها به عنوان ناظر بر عملکرد شهرداری در اولین اقدام با انتخاب فردی از بدنه مدیریت شهری و جهادی به عنوان شهردار کرد.

🔹️ایشان به ساماندهی قراردادها و پرونده های راکد، نظارت بر پروژه های عمرانی و فرهنگی، پیگیری خواسته های شهروندان، تشکیل جلسات متعدد و… را اشاره کردند و افزودند: مشارکت همه جانبه شهروندان را ضرورت مهم، جهت پیش رفتن امور و آبادانی شهر خواهد بود. اجرای طرحهای عمرانی و خدماتی بدون مشارکت شهروندان امکان پذیر نیست، لذا از شما شهروندان درخواست می‌کنیم در بخشهای مختلف، یاری‌گر مجموعه شهرداری باشید.

🔸️در پایان دادستان شهرستان فریدونشهر نیز با تشکر از شهروندان و اهالی مجموعه شهرک امام به خاطر حضور در جلسه همچنین تسلیت ایام شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا، اینگونه جلسات را به دلیل دیدار مستقیم مسئولین با شهروندان و ایجاد صمیمیت بسیار مفید و مثمر ثمر دانستند و عنوان کردند شهرداری فریدونشهر در دو سال اخیر فعالیت های چشمگیر و قابل قبولی داشته که این موفقیت ها، نشان از تعامل خوب با اعضای شورای اسلامی، مسئولین شهرستان و شهروندان خواهد بود.

🔹️ایشان مطالبات و خواسته های به حق مردم را راهنمای خوبی برای انجام صحیح پروژه ها و نظارت درست شهروندان بر فعالیت شهرداری عنوان کردند و خواستند با تعامل بیشتر و تشکیل اینگونه جلسات و ارائه گزارش عملکردها در انجام بهتر خدمات بهره ببرند.

🔸️لازم به ذکر است طرح قرار خدمت با حضور شهردار، اعضائ شورای اسلامی و جمعی از کارشناسان در همه محلات شهر تشکیل خواهد شد که زمان و مکان در هر محله به شهروندان گرامی اعلام خواهد شد.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی فریدونشهر

فهرست