به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی فریدونشهر ، نمایشگاه گردشگری، هتلداری و صنایع دستی از ششم تا دوازدهم مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اصفهان میزبان بازدیدکنندگان و سرمایه گذاران حوزه گردشگری است.

در اولین روز از آغاز بکار نمایشگاه ،مهندس باتوان شهردار فریدونشهر به همراه مهندس توازهی معاونت محترم شهرداری بازدید کردند .
شهردار فریدونشهر در گفتگویی با روابط عمومی در خصوص حضور شهرداری فریدونشهر در رویداد بزرگ فرهنگی و گردشگری کشور بعد از ۳ سال وقفه به خاطر ویروس کرونا فرمودند:
شهرداری فریدونشهر خوشبختانه در سالهای گذشته در بسیاری از جشنواره ها و نمایشگاه های مختلف حضور موفق و موثری داشته و با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه در شهرستان فریدونشهر در این رویداد بین المللی نیز حضور پیدا کرده و اقدام به معرفی جاذبه‌های گردشگری و فرصت‌های سرمایه گذاری، ساماندهی گردشگری و معرفی فرصت ها و پروژه های سرمایه گذاری نظیر مجموعه تجاری و اداری قلب شهر ،مجموعه باغ تالار تپه تتشویلی ، طرح توسعه مجموعه اقامتی ویلایی پارک سراب ،مجموعه هتل شهروند، مجموعه تفریحی و گردشگری پارک سراب و تجهیز و راه اندازی خانه بوم گردی کرده است.
ایشان بخش مهمی از توسعه شهرها را از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی عنوان کردند و اشاره کردند که اساسا استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در جهت توسعه پایدار شهرها یکی از راه های مهم برون رفت از مشکلات است.
وی با بیان اینکه بخش خصوصی توانمند می‌تواند ظرفیت‌های بالقوه شهری را شکوفا سازد، تصریح کرد: شهر فریدونشهر جاذبه‌های متعدد و متنوعی جهت سرمایه گذاری دارد.
شهردار فریدونشهر با بیان این‌که تمایل برای حضور و سرمایه گذاری در شهر فریدونشهر خوب است و ظرفیت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی این شهر توانایی جذب سرمایه گذاران را دارد، تاکید کرد: مهیا کردن بسترهای لازم و شناسایی و برنامه ریزی برای حوزه‌های مختلف شهری و گردشگری برای حضور سرمایه گذاران می‌تواند مدت اجرای پروژه‌های شهری را کاهش و از سویی طول عمر مفید پروژه‌ها را افزایش دهد.

گفتنی است دوازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران در تاریخ ۶ الی ۱۲ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه های اصفهان برگزار می گردد و شهرداری فریدونشهر از ساعت ۱۱الی ۲۰ میزبان بازدید کنندگان و علاقه مندان از غرفه شهرداری واقع در سالن ۳۲۰C است.

فهرست